MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Prosinec 2017

PF 2018

31. prosince 2017 v 12:22 | Mike |  Žabí výkvaky
Rok 2017 pro mne byl poměrně přelomovým rokem. Dosáhl jsem dospělosti, získal jsem řidičák, objevil jsem lásku, a především jsem celý rok poctivě tvořil. Dal jsem dohromady básnickou sbírku, knihu prózy, 50dílný komiks, který si můžete prohlédnout na mém wattpadovém účtu nebo na mém 2. blogu, nějakou tu fanouškovskou tvorbu (mé vlastní "Opráski sčeské historje"), která je k vidění tamtéž... A do dalšího roku mám naplánovaných dalších několik konceptů.

Také jsem se podíval do Švýcarska a objevil jsem několik dalších krásných koutů České republiky. O tom všem jsem vás tady pochopitelně neopomněl informovat... :)

A co po tomto úspěsném roce plánuji? Rozhodně pokračovat ve tvorbě i cestování. To jsou totiž dvě věci, které mne opravdu baví a naplňují. Jo, a taky by bylo celkem fajn odmaturovat a dostat se na vysokou... :D To už jsou ale problémy, kterými vás nechci zatěžovat. Proto toto bleskurychlé shrnutí roku 2017 ukončím a půjdu připravovat nějaké ty jednohubky na večer...

A vám všem přeji intergalakticky krásný rok 2018!
Ať se vám všechno daří! :)


Pluje loď...

2. prosince 2017 v 13:55 | Mike |  Fotobublání
Pluje loď
rozbouřeným oceánem života.
Přes hřebeny vln
tiše skáče,
jediná plachta zůstala vzedmuta.

Vtom náhle kra!
Velká!
Nečekaná!
Srdcervoucí!
Pokrytá krví zbloudilých rybářů.

Má loď se potopila.
Ale nevadí,
plavat ještě dokážu...


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)