MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Prosinec 2016

PF 2017

31. prosince 2016 v 11:13 | Mike |  Žabí výkvaky
Letošní rok byl pro mě docela přelomový, alespoň pokud mluvíme o tvůrčích záležitostech. Pravda, focení šlo docela stranou, jak je ostatně vidět na mé aktivitě, respektive neaktivitě v posledních měsících. Ale pozor, mám k ní hned několik dobrých důvodů.

Nejpodstatnějším důvodem je fakt, že jsem se konečně začal snažit o nějaká hodnotnější literární díla, než jsou školní slohovky. A takové tvoření sebere docela dost času. Aktuálně mám rozepsán jeden hororový příběh a jeden soubor...řekněme dekadentních povídek, na který jsem zatím poměrně hrdý. Až budu mít něco z toho hotové, chtěl bych to začít házet na wattpad. Je mi sice zcela jasné, jakou má tato stránka pověst, ale i zde se najdou zajímavější věci, než jen podřadné fanfikce. Doufám, že moje výplody toho budou důkazem... Zatím mám na SVÉM PROFILU pouze část své komiksové tvorby (krátké stripy o bezdomovci Urbanovi) a fragmenty z mých básnických chvilek, v novém roce se tam ale, jak pevně doufám, začnou dít věci... :)

A když se odchýlíme od těch příjemných, tvořivých věcí... Pochopitelně teď, před koncem pololetí, toho bylo a ještě bude ve škole hodně. Přes prázdniny se ale těmito věcmi odmítám zabývat, mám i jinačí starosti, jako například autoškolu. K tomu se snad ani nebudu moc vyjadřovat, jenom podotknu, že je dost namáhavé se dvakrát týdně setkávat s někým, koho absolutně nemůžete vystát... V lednu mám závěrečné zkoušky, tož ať při mě stojí všichni svatí.

A vůbec, ti ať v novém roce stojí při každém z vás! :)


Schwarzenberská hrobka

12. prosince 2016 v 17:30 | Mike |  Fotobublání

"U zdi starý katedrály spí tví strážní andělé..."

----------------------------


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)