MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Červenec 2016

Podvečer na louce

26. července 2016 v 11:55 | Mike |  Fotobublání
Jižní Čechy, procházka po louce, zapadající slunce...podle mě naprosto ideální kombinace. :)Libry proti světlu

12. července 2016 v 17:59 | Mike
Pochopitelně...všude po Anglii je spousta zajímavých památek, ale já si prostě budu fotit bankovky. Protože prostě proč ne, že? :D Ale na moji obranu, ve finále to nevypadá vůbec špatně, dokonce to dopadlo lépe, než jsem čekal. Britské bankovky jsou totiž krásně barevné (ale stejně se mi víc líbí ty naše české papírovky :)) a splynutím obou stran bankovek vzniknuly velice zajímavé obrázky.
Akorát si teda nejsem jistý, jestli se těmito fotkami nějak nedostávám do konfliktu s nějakým zákonem. Tak nějak mi přijde, že v Anglii by klidně mohlo být zakázáno fotit bankovky. Ono to je totiž možná zakázáno i u nás(???). Ale tak zase kdo z Velké Británie by přišel zrovna na můj blog čenichat... :D

Necháme už toto téma raději stranou a půjdeme rovnou na fotky. Pokud se vám tento styl fotografií líbí, určitě zkoukněte i TENTO článek, kde jsem podobným stylem nafotil noviny. Samozřejmě za komentáře budu moc rád, u takovýchto "experimentálních" či "uměleckých" (velmi vznešeně řečeno...) článků potěší možná více, než u reportáží z cest. ;)Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)