MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Březen 2016

12 Fotošplouchnutí - velké shrnutí

22. března 2016 v 17:51 | Mike |  12 Fotošplouchnutí
Dnes bych se rád opět trošku vrátil do minulosti - během loňského roku jsem totiž rozjel můj originální projekt "12 Fotošplouchnutí", do kterého jste se mohli zapojit i vy. Navzdory mému očekávání se tento nápad uchytil a několik lidí se skutečně zapojilo. Tímto článkem bych rád shrnul snažení všech odhodlaných fotografů a fotografek, kteří se alespoň zčásti do projektu zapojili. Podívejte se tedy, jak se s mým zadáním vypořádali (mých 12 Fotošplouchnutí ZDE). :)


VendyW
Fotografický klub, osobní blog se značnou aktivitou, do toho ještě jakýsi můj bláznivý měsíční projekt... Ale vážně, jak tohle všechno stíháš? :D I přes značné nasazení do spousty dalších věcí musím uznat, že projektu jsi se zhostila se ctí a navíc jsi ho jako první z mých "spoluúčastníků" skutečně dojela do konce, takže paráda! Poklona za výdrž... :)
Zrcadla

12. března 2016 v 17:54 | Mike |  Fotobublání
Je na čase si zase na chvilku zavzpomínat, jaké to bylo, když venku foukalo, mrholilo, nebe bylo zatažené...vlastně počkat, takové je to teď. Ovšem fotky, které dnes uvidíte, jsou ještě z období, kdy se k těmto rozmarům počasí navíc přidávaly občasné sněhové srážky...

To jsem se jednou zase dostal na chvíli ven a procházel naší vesnicí, když v tom mi do oka padla vypouklá zrcadla na dvou křižovatkách. Dvojice skel vytvářela docela zajímavý efekt, tak jsem si opět neodpustil pár výcvaků. Konečný výsledek můžete vidět níže. Neříkám, že je to nějaký extra vrchol mojí dosavadní tvorby, ale jistým způsobem se mi tyhle minimalisticky laděné fotky líbí. Tak třeba budete stejného názoru... :)Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)