MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Říjen 2013

A ještě trochu toho sluníčka.....

30. října 2013 v 12:59 | Mike |  Fotobublání
Podzim se ještě na chvíli umoudřil a tím pádem jsem si vzal foťák a vyrazil ven. Jednak bylo pěkné počasí (prvních 5 fotek) a jeden večer byla taková pěkná obloha (zbytek), takže prostě.....tak. x)


Les království

28. října 2013 v 13:04 | Mike |  Fotobublání
Mno.....tak nám kytičky uvadly, stromy opadaly a nebe se zašedivělo. A tak těch fotografických výpadů do přírody teď už moc nebude. Nicméně to znamená, že právě teď nastal čas na navázání na pár článků, které se týkaly naší dovolené 2013. A to byly články o ZOO Dvůr Králové nad Labem, Kuksu a betlému v Novém Lese u Kuksu (den předtím - při cestě na chatku jsme se ještě podívali na zámek Karlova Koruna, ale tam moc příležitostí na focení nebylo).
Uvědomil jsem si, že ještě před těmito třemi, potažmo čtyřmi záležitostmi jsme se podívali ještě na přehradu "Les království", která je považována za naši nejhezčí přehradu vůbec. A já to docela chápu, jelikož jak sami uvidíte, tvůrci se na ní opravdu vyřádili. A protože je tato stavba úžasně fotogenická, nemohl jsem jinak, než vzít do ruky svůj foťák a cvakat, cvakat, cvakat. ;)


Ještě trochu toho sluníčka.....

11. října 2013 v 15:50 | Mike |  Fotobublání
Jo jo, léto už nám skončilo, podzim je v plném proudu, ale přesto se ještě na začátku měsíce občas to sluníčko ukázalo. Toho se muselo náležitě využít.....
Takže ano, po delší době jsou tu opět nějaké ty přírodní fotky. A pravděpodobně to budou taky jedny s posledních před zimou. To je na jednu stranu smutné, ale ale na tu druhou stranu mám v zimě konečně prostor napsat o všech těch výletech, které se v létě i po něm odehrály. Zatím totiž mám shrnutou pouze ZOO Dvůr Králové a Kuks, což byl první den dovolené, a to je vlastně všecko. Ten zbytek jaksi nic.....a právě ten zbytek plánuju jako hlavní náplň zimního blogování, protože proč si neudělat takové vzpomínkové okénko do léta? Podobně už to bylo před rokem, tak proč ne teď. ;)

Zatím ale zůstaneme u kytiček.....Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)