MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Červen 2013

Škeblináda krátkých animáků

29. června 2013 v 13:37 | Mike |  Škeblinády
Tak jo, jsem tu s novým článkem. Konkrétně s další Škeblinádou. Dnes vyberu 5 NEJlepších krátkých (krátkometrážních) animovaných filmů....podle mě, samozřejmě. To víte, pokud si založíte na účet na čsfd, tak se řečem o filmech nevyhnete. Koho by to zajímalo, zde je můj profil, kde je víceméně všechno možné ohledně mě a filmech.
Ale komu se nechce hledat v mých hodnoceních, zde má možnost nahlédnout do toho, co já považuju za vrchol světového krátko-animovaného filmu. Takže hurá do toho.

Polskie znaczki pocztowe

26. června 2013 v 14:41 | Mike |  Podmořská pošta
Ano, přesně tak se řeknou polsky "polské poštovní známky". A přesně o tom tu dnes bude řeč. Po delší době se totiž vracím k mé rubrice o poštovních známkách. A jak už je tu zvykem, dám sem čtyři vybrané série a pak pár známek, ke kterým zatím žádný kamarád nepřicestoval. No, fotky jsou takové pochybnější kvality, to víte, to počasí.....
Upřímně si nemyslím, že poláci mají nějaké extra pěkné známky, spíš takový slabý průměr, ale najdou se i pěkné kousky. V tomto článku ale nic extra nebude, musel jsem vybrat takové známky, které na sobě nemají moc bílé, protože potom vůbec nešly vyfotit a byly přesvětlené až hrůza. Ale příště to bude lepší, slibuji. ;)

Abstrakce na šňůře

22. června 2013 v 14:24 | Mike |  Fotobublání
Dneska se u nás pralo prádlo (zajímavé, že?), a když potom viselo na šňůře, tak mě tak nějak napadlo jej vyfotit. Takže mám aspoň něco na blog. Musím říct, že focení povlečení, ručníků, triček a polštářů proti slunci je docela zážitek. :3
No, ale už dost blbých keců, prostě jsou tu fotky a tečka!


Zámecké.....

16. června 2013 v 11:36 | Mike |  Fotobublání
Ahoj ahoj ahoj, po dlouhatánské době je tu opět nový článek. Ono totiž nějak nebylo dost času, kdy jsem mohl něco na blog dát. Mám k tomu i technické problémy, takže na Fotografickém klubu se už o víc jak týden zdrželo zveřejnění projektu "Kontrasty", a na blog mi nešly nahrávat fotky.
Ale dost už o tom, důležité je, že se sem zase vrátí trochu života. Už to bude nějakou dobu, co jsme byli na zámku v Ploskovicích. Chtěl jsem sem hodit fotky hned, ale to víte, nechávání věcí "na potom" je strašná věc, a já s ní mám kapku problémy. xD
Takže teď zase zpátky k fotkám - První je ze zámku/kláštera v Doksanech, kde jsme se zastavili po cestě na Ploskovice. Druhá už je z Ploskovic, konkrétně je to stavba (nějaký....altánek? hrobčička?) v zámeckém parku. Ta třetí zobrazuje celkový pohled na zámek, čtvrtá malbu na stropě v umělých jeskynních (takzvaných "grottách"), které jsou pod zámkem (najdete na fotce chybu? :3), a na tom posledním snímku naleznete místního pavího krále, který se producíroval po zahradě.
Jak můžete z fotek poznat, počasí bylo takové.....zamračené, deštivé a ponuré. Navzdory tomu jsme si ale výlet užili, a zastavili jsme ještě v Litoměřicích, kde na nás čekal oběd v podobě boží pizzy (4 druhy sýra), a procházka po městě. Takže rozhodně doporučuju. ;)

Hola hola, flora volá!

5. června 2013 v 17:29 | Mike |  Fotobublání
Svítí sluníčko.....jéééj! To tedy znamená, že zase můžu fotit. S povodněmi naštěstí problémy nemáme - široko daleko není ani říčka (To ovšem neznamená, že jsou mi povodně fuk, to ani náhodou. Jen je sem nechci moc zatahovat, i když můj blog nese název "Mikeho řeka".) - a tak mi nic nebránilo vyrazit ven a fotit.
No, a co by tak na těch snímcích mohlo být? To je přece jasné, dlouho tu nebyly kytičky. ;D


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)