MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Květen 2013

Quik - Quak - Žabák

23. května 2013 v 19:20 | Mike |  Fotobublání
Dnes sice bylo poněkud chladněji, ale to co bylo předtím předtím se už dalo považovat za pravé jaro. A v jeden takový, ještě jarní, den se na naší zahradě - v kýblu s vodou - ocitla žába. Takže hned byl u mé ruky foťák, a cvakalo to o stošest. Nakonec se mi nějak pořádně vyvedly pouze dvě fotky.....ale aspoň něco, že? ;)


Hele, kůň!

16. května 2013 v 16:19 | Mike |  Fotobublání
Když už jsme byli na návštěvě u příbuzných, kteří bydlí nedaleko ohrady s koňmi, nemohl jsem to nechat bez povšimnutí. A tak jsem při hromadné výpravě k ohradě nezapomněl ani na foťák. Koníci docela ochotně pózovali, a tím pádem tu máme opět nějaké ty koňské fotečky. ;)


Lidské ťápoty

12. května 2013 v 12:06 | Mike |  Fotobublání
Poslední dobou to tu byla samá kytička a brouček. Tak to bych měl honem rychle napravit. Nechci mít jednotvárný blog. Takže tutok je sérijka čtyř fotografií, kterou jsem v průběhu pár týdnů nacvakal na různých místech.
Na těchto fotkách najdete věci, které lidé zasadili do světa a do přírody a tak je změnili a zanechali v nich charakteristické stopy - politiku, domy, dopravní prostředky a nová nebezpečí.


Kvetoucí nektarinka

5. května 2013 v 18:39 | Mike |  Fotobublání
KONEČNĚ je venku lepší počasí, konečně svítí sluníčko, konečně něco pořádně kvete. Včetně naší nektarinky. A to jsem si samozřejmě nenechal ujít, jelikož nektarinka má pěkné narůžovělé kvítky, které například proti obloze vypadají vážně dobře.
No....dnes opravdu nemám náladu se nějak rozepsat, ono to u tohohle stejně moc nejde. Mám problémy s foťákem, ze kterého prakticky nejdou přendavat fotky do počítače, jelikož najednou si to řeklo, že si to vymyslí nějakou chybu a donutí mě používat nějaký stupidní program, který je pomalý, hnusný a v angličtině......


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)