MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Duben 2013

Jarní příroda

28. dubna 2013 v 14:34 | Mike |  Fotobublání
Konečně je tu jaro. Svítí sluníčko, všechno kolem se zelená..... No ano, teď už se dá opravdu fotit. A to je fajn. Už zase začíná to období kdy se jezdí na výlety a.....bude nelidský vedro.
No, nicméně ještě se to dá snášet. Tím pádem jsem si šel párkrát zafotit. A výsledek téhle akce si můžete okouknout zde.


Detaily - dřevo a kov

20. dubna 2013 v 12:53 | Mike |  Fotobublání
Já zbožňuju rezavý věci. Ale i ty dřevěný.....vlastně všechny věci, na kterých jsou zajímavý tvary. A u nás není nijak těžký něco takového najít. Takže jsem nacvakal pár snímků rezavého kovového sudu a dřevěných vrat garáže.
No.....takže tady to je. ;)BEMVT - 13. díl

17. dubna 2013 v 17:28 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Možná je to dětinské, možná hloupé, ale komix tu prostě mít budu. Už jen pro tu nostalgii.
Nemíním se u komixu nijak moc rozepisovat, ono to vlastně ani nejde. Jak mám nějak srozumitelně okecávat pokreslený papír, který tu je vlastně jen pro to, aby to tu byl můj archiv v pravém slova smyslu, a aby to tu nebylo polomrtvé? No.....každopádně - koho to nezajímá, tak tyto články prostě bude ignorovat, kdo si chce počíst, případně poprohlédnout, má tu komix k zahnání nudy plně k dispozici.
Občas přemýšlím, jestli se k tomu nevrátit.....nevím, zatím nějak asi nebyla nálada, chuť.....

Konečně slunečno!

13. dubna 2013 v 15:54 | Mike |  Fotobublání
Tak, vzhledem ke slunečnému počasí sem opět dávám nějaké ty fotky. Jsou čerstvě nafocené, jelikož se u nás už očividně počasí umoudřilo (zaklepejte si všichni povinně na zuby).
Normálně je to úžasný pocit, když vidíte, že už je to všude barevnější. A dokonce máte radost i z toho, že kolem vás krouží včela (no, kdyby to byla vosa, to by bylo něco jiného). Takže tramtaradá, prakticky první pořádné letošní fotky hmyzu. Plus taky pár kytičkatých fotek (Překvapení!).Škeblináda "HP" videí

11. dubna 2013 v 13:53 | Mike |  Škeblinády
No ano, "Há Pé" jako Harry Potter. Ono totiž na YouTube není Harry Potter jenom o filmu, ale vznikají také různá fan-videa, parody-videa..... A to mě, jako správnému YouTubákovi nemohlo ujít. Takže tutok máte pět těch nešílenějších , nejpřiblblejších, nejzajímavějších videí na téma Harry Potter a spol., takže s chutí do toho. ;-)

Vyšumělé rubriky

10. dubna 2013 v 21:07 | Mike
Některé rubriky už prostě nejsou aktuální a nechce se mi do nich přispívat. Tak proč by měly stále figurovat v hlavním menu? Je sice možné, že se k některé z rubrik zase vrátím, ale v plánu to aktuálně nemám. Nicméně kdyby se našel někdo, koho by zrovna tyto rubriky zaujaly, ponechám mu zde přístup k nim. ;)


Zobají a zobají, vyfotit se nedají.....

7. dubna 2013 v 13:50 | Mike |  Fotobublání
.....vlastně dají, ale je to dost hardcore. Ty sýkorky, a vůbec všichni ptáčci, kteří k nám na krmítko létají, jsou strašně rycchlí a nevyzpytatelní tvorové. Hned jsou tam, hned zas tady, člověk aby se z toho zbláznil.
K tomu ještě to strašné počasí, kdy sluníčko nevidíš co je den dlouhej..... Nicméně občas se zadaří, a sluníčko se - někdy dokonce i na půl minuty - vynoří zpoza mraků. To hned následuje co? No ano, výpad pod krmítko a čekání na zázrak. A věřte nebo ne, párkrát se mi i povedlo zachytit nějakou tu sýkorku, čížka.....
Z toho technického pohledu to není nic extra - ufiklé ocásky, horší úhel pohledu než je ideální, přiblblé úpravy kvůli tomu, že kvůli nulovému osvícení to všechno bylo stoprocentně šedé... - ale mě jde o ten pocit, že ty cvrdlikálky mám vycvaklé, a že to čekání nebylo úplně na houby. Takže tady je pár těch nejkoukatelnějších fotek. ;-)


Tohle musíte vidět!!!

4. dubna 2013 v 15:46 | Mike |  Fórky staré nutrie
Teda pardon, ale tohle prostě musím sdílet dál. Rumuni jsou totiž epičtí. xD
Na tenhle videoklip jsem narazil čirou náhodou, a musím vám říct, že je to teda masakr kýče a trapnosti. A to je na tom to úžasný. Když si k tomu, že překlad názvu znamená "na dudy" přidáte velice svůdné pohyby hlavního zpěváka, šílenou hudbu, šílený text, okolo tancující pololehké děvy, které navíc pořád jódlojopiští a neuvěřitelné vrtící se dědečky, vznikne vám takový mišmaš, že se od něj jen tak neodtrhnete. Viděl jsem zmínku, že je to nejhorší klip roku 2013, a musím říct, že je to očividně pravda.....klasická mozkovymývačka. xDDD

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)