MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Březen 2013

Rwanda

28. března 2013 v 11:36 | Mike |  Podmořská pošta
Jelikož počasí moc nepodporuje fotografování, musím blogově vyžít se známkama. Konkrétně s těmi z Rwandy. A hned se na to vrhneme.....klasicky tu mám čtyři vybrané série, a k tomu pár těch nesériových.

Známky z naší vlasti

24. března 2013 v 14:38 | Mike |  Podmořská pošta
Poštovní známky z Nového Zélandu, San Marina, ale i třeba Umm al Kuvajnu už ty byly. Ale Česká republika? Ta zatím docela zaostávala. To se ale musí napravit, a to hned. V tomto článku tedy naleznete výcuc známek z naší domoviny. A můžete mi věřit, že nezůstane jen u jednoho článku.
Země, které mají svoji vlastní "podrubriku" se totiž vyznačují tím, že jejich známek je v mé sbírce plno a plno. Takže pokud mezi podrubrikami nejdete nějakou zemi, která vás zajímá, můžete se těšit na to, že její známky si budete moci prohlédnout hned v několika článcích. Ale jelikož je tato rubrika taková vedlejší, tak to bude s největší pravděpodobností chvilinku trvat. ;-)

Škeblináda mozkovymývačů

20. března 2013 v 18:32 | Mike |  Škeblinády
Chcete si parádně vymýt mozek? Tak teď máte úžasnou příležitost. Je tu totiž další Škeblináda. Tentokrát to bude o legendárních videích, které vám sice ze začátku budou pořádně lézt na nervy, po pěti minutách poslouchání vá z nich ale začne příjemně hrabat.

MEGA obrázek - Od Samary po Tweetyho

16. března 2013 v 15:37 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Okey, A3 možná není pro někoho přímo MEGA, ale pro mě rozhodně ano. Zvlášť, když je to centropenem, tužkou a pastelkama. Jo, mluvím o dalším z mých pokusů o kreslení na papír. A co vlastně na tomto obrázku najdete? Všechny možné i nemožné postavičky z her, filmů apod.
Těmi postavičkami jsou - Medvídek Pů, ME GUSTA (Meme comics), Mario, Slenderman, Garfield, Samara (Kruh), Scooby Doo, Hatsune Miku (Vocaloid), Creeper (Minecraft), Nyan cat, Sonic, Lisa (Simpsonovi), Otravný pomeranč (Annoying orange), Jerry, Jigsaw (SAW), Tweety, Rainbow Dash (My little pony) a Batman.
Je to pochopitelně podle předloh (až na Creepera) a myslím, že mohu být spokojený. Na mě je to totiž až podezřele dobré. Říkám "dobré", i když vím, že je X bambiliard lidí co by to nakreslili o hodně líp. Ale co se týče mě, je to můj prozatimní vrchol. A co se mi líbí, a co bych měl na 100% změnit?

Zima ještě přežívá

14. března 2013 v 18:51 | Mike |  Fotobublání
A to je prosím holý fakt.
Jako důkaz nechť poslouží tyto záběry. Musím sice uznat, že teď už to zase trochu ustupuje, ale ty nízký teploty bohužel stále zůstávají. Fotky jsou tedy poněkud temnější, ale to, že nesvítí sluníčko jaksi nezvládnu řídit. Ale tak.....zase nemusí být všechny fotky zářící barvami a veselé až na půdu. ;-)
Mno, takže teď ty fotky.


Probuzení z dlouhého zimního polospánku

12. března 2013 v 19:10 | Mike |  Fotobublání
Ano, jsem zpět, tentokrát už (snad) definitivně. Od předvčerejška totiž mám nový foťák. Není to už Olympus, ale Fujifilm FinePix HS25. No, a zatím to vypadá slibně. Na fotky z něj si ale ještě chvililinku počkáte. Nejdřívě sem totiž prsknu fotky z prodlouženého víkendu z Hluboké nad Vltavou. Tam jsem měl totiž příležitost si zacvakat s Kodakem mamčiny kamarádky.
Byli jsme v zámeckém parku, což k focení samozřejmě přímo vybízelo. Jen škoda, že bylo tak hnusně. Ale s tím se jaksi nedá nic dělat, že. ;)


BEMVT - 12. díl

5. března 2013 v 11:21 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Ať je to jak chce, jarní prázdniny, a prázdniny obecně jsou úžasná věc. A právě díky jarňákům můžu psát na blog i teď, kolem 11. hodiny, kdy jindy umírám nudou nad sešity a učebnicemi. Mám tu pár novinek. Mimo to, že v tomto článku můžete spatřit další díl komixu BEMVT, můžu vám s radostí oznámit, že se to s foťákem trochu hejblo.
Pokud vše půjde podle plánu, ve čtvrtek se objedná nový foťák (něco přes 5 000,-), a pokud mi bude vyhovovat, mám vyhráno. Pokud ne, tak se dá opravit ten starý (asi 3 800,-). Do konce března by to tedy mohlo být teoreticky vyřešeno. Ale zatím ještě nebudu jásat, a budu jen ve stavu střízlivého očekávání.
Ale nyní už komix......

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)