MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Únor 2013

Sněhový Josef Rakoncaj

24. února 2013 v 17:22 | Mike |  Ostatní pulcoviny
Je zima.....no ano. To ale znamená moc a moc sněhu. Aspoň tedy u nás. Hlavně že bylo tolik řečí, že bude teplá zima, Vánoce na sněhu....to o těch Vánocích sice byla víceméně pravda, ale ta zima celkově beze sněhu ani náhodou nebyla a není. Teď to sice už pomalu roztává, ale to ještě nebude poslední slovo tohodle ledovýho ročního období.
Každopádně dnešek pro nás začal odklízením té sněhové závěje z výjezdu, z cesty, z chodníku a spol. No koukněte se sami, jak to vypadalo PŘED naší akcí......

BEMVT - 11. díl

21. února 2013 v 16:28 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Tak jo, jsem tu po dlouhatánské době s novým článkem. Vím, že s tou aktivitou je to poslední měsíc hodně špatné. Holt je to s foťákem aktuálně na mrtvém bodě, a já tak nějak nemám náladu. Ale na druhou stranu malá pauza neuškodí. Dnes sem píšu hlavně kvůli tomu, že mě deptá to, že poslední článek je někdy ze začátku ledna. Jo, a taky aby naše Signorínka neměla takový absťák. ;-D
Konkrétně se tu dnes objevuji se "znovuobnoveným" komixem BEMVT, který jsem dříve dával na blog každý měsíc, a potom......to ustalo. Ohlasy to prakticky nemělo, ale z důvodu, že to tu chci mít i jako malý "archiv", chtěl jsem to tu mít. Aktuálně mám ale (jako s ostatními aktivitami) menší kreslící pauzu. Mám pár těch "starých" dílů ještě naskenovaných. Pokud komix neznáte, podívejte se nejdříve na starší díly v této rubrice. Pokud se vám komix nelíbí, chápu to. Kreslím to jednoduchým stylem, který se dá rychle načrtnout, obtáhnout, vybarvit..... Kreslím i o hodně líp. Ani tak to sice není žádná sláva, ale je to lepší, nebojte se. ;-)


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)