MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Leden 2013

Jak chutnají japonské bonbony?

22. ledna 2013 v 20:55 | Mike |  Žabí výkvaky
Mno, žádný mega-inteligentní článek to sice nebude, ale aspoň se dozvíte něco nového (tzn. jeden můj nový patvar).
Takže.....mamka dnes přišla z pěveckého sboru (Sbor se nazývá Chorus laneum. Tak, a teď chci po někom poplatek za reklamu.) Měla na tváři takový zvláštní výraz, a hned nám oznamovala, že pili na zkoušce saké. A ne, nebylo to z nějakého šlechetného důvodu, jako například pročištění hlasivek (Jde to vůbec?). Sbormistr zkrátka byl v Japonsku, a tak se to saké jaksi dostalo až na zkoušku. Ovšem pozor, saké nebylo to jedinné, co sem bylo přivlečeno ze země vycházejícího slunce. Mezi tyo "suvenýry" patřily i bonbonky. Nevím, jestli jich bylo víc (pravděpodobně ano), ale mamka donesla tři. A to se ví, že si Šikmo-oko-bonbon (toť ten slibovaný novotvar) nenechám ujít. Vždyť Japonsko je země kde vymysleli VOCALOID, proboha.

Škeblináda nově objevených písniček

5. ledna 2013 v 15:42 | Mike |  Škeblinády
Páni, po delší neaktivitě způsobené rozbitým foťákem, který pořád nefotí, jsem se rozhodl oživit Škeblinády. No...oživit...není to úplně mrtvá rubrika, s jedním článkem tak sice vypadá, ale právě teď už tam budou články dva, takže to až tak nešťastně vypadat nebude. Jo, a taky se musím ozvat, když už je ten začátek roku, že? xD
Dnes to bude Škeblináda o písničkách, které jsem objevil v poslední době, a které se mi zalíbily. A protože hudbu já rád, těch písniček je dost. Ale Škeblinády mají daná pravidla, takže vyberu jen 5 nejlepších.

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)