MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Prosinec 2012

PF 2013

24. prosince 2012 v 9:59 | Mike |  Žabí výkvaky
No jo, už je to tady. Konec roku 2012 se kvapem blíží, a dnes je Štědrý den.....
To znamená, že jsem tady (stejně jako spousta dalších blogerů) s PFkem. Chtěl jsem původně vyfotit pár takových....zvláštních fotek, ale jelikož se mi rozbil foťák, a nevím, jestli ještě někdy bude fotit (pokud ne, tak si na nějaké fotky dlouho počkáte), tak se nám to trochu zkomplikovalo. Takže se budete muset spokojit s tímhle.
Přeju vám, ať na Vánoce dostanete všecko co jste chtěli (pokud jste nechtěli atomovou bombu) a do Nového roku 2013 samozřejmě všechno nejlepší. ;-)

Blog.cz - hodnocení změny

21. prosince 2012 v 18:50 | Mike |  Žabí výkvaky
Dnesky měl být konec Světa. A......jaksi prd. Nic se nestalo. Alespoň většině lidí. Já si dneska ale prožívám dost blbej den i bez nějaký apokalypsy. Předně mám rozbitý foťák, za což můžu pouze já a moje blbost. Takže je mi logicky není moc dobře, vzhledem k tomu, CO pro mě foťák znamená.
Dál je tu velmi aktuální téma - nový vzhled blogu.cz. Podle mě naprosto zbytečný krok. Jestli tím tvůrci chtěli zvýšit návštěvnost a komentovanost na Srdci blogu apod., tak jim tleskám - velmi dobrý tah. Ale jestli ne, tak můžou jít víte kam.
I když.....změna je dobrý krok, ale měla by se doladit. A co konkrétně je podle mě dobré a co špatné?

Pidistát, ale ne pidiznámky

16. prosince 2012 v 16:00 | Mike |  Podmořská pošta
A je to tu po delší době zase - poštovní známky. A který stát je dnes tím vyvoleným? No přece San Marino, o které projevila zájem naše Lisi (pokud chcete vidět nějaký spešl stát, opět napiště do komentářů). Také můžete psát návrhy na Škeblinády. Pokud mě nějaký zaujme, tak teoreticky můžete očekávat top 5 na právě váš návrh.
Ale teď už ke známkám....

Paví pero, duha a zima

13. prosince 2012 v 17:26 | Mike |  Fotobublání
Oukej, už sem musím konečně něco hodit. A to "něco" jsou fotky (tadá). Na prvních dvou jsou věcičky z mého drahého domova - paví pero a duha, vytvořená odrazem světla od zrcadla na stěně. A ten zbytek? To jsou ty očekávané zimní výcvaky.
A co můžete očekávat v nadcházejícím období? Určitě nějaké ty známky (mám nafoceno např. San Marino, které si přálal Lisi) a snad i další Škeblinádu. Možná by se dalo nějak zařídit zveřejnění fotek ze Staromáku - z trhů.
Mno.....to by bylo prozatím všechno, čau čau. ;-)


Ještě než napadl sníh

6. prosince 2012 v 16:32 | Mike |  Fotobublání
A je to tady. Zima už je v plném proudu, a Vánoce jsou za dveřmi. Ale na zimní fotky si ještě chvilinku počkáte. Asi před týdnem jsem totiž fotil na ještě nezasněžené zahrádce. A tak tu mám 4 vybrané "předzimní" fotky. A na nich sedmikrásku, detail chodníku, detail listu, a sousedovic kočku, která se na mě moc pěkně zatvářila. ;-)


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)