MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Listopad 2012

Barvičkové fotky

24. listopadu 2012 v 10:43 | Mike |  Fotobublání
Jo, poslední dobou mám celkem problém něco vyfotit. Buď není nálada a nebo nesvítí sluníčko a je pošmourno k zbláznění. Holt už naplno začal každoroční fotografický absťák. Takže jsem poslední dny trávil stahováním písniček, hraní Transformice, něakým tím uklízením atd. Ale dneska jsem i přes nepřízeň počasí vycvaknul pár fotek s tím, že je pak upravím do takového....barevného stylu.
Podle mě je totiž třeba přinést na blog taky jednou barvy. Takže žádné dlouhé oplétačky a jde se na fotky.


50 způsobů jak se bavit ve školní jídelně

17. listopadu 2012 v 11:12 | Mike |  Fórky staré nutrie
Táááák, vzhledem k tomu, že jsem byl delší dobu neaktivní a toto je 200. článek na tomto blogu, mám pro vás něco spešl. Mou vlastní tvorbu na způsob starých známých 50 způsobů jak se bavit ve výtahu, v počítačové učebně apod. Já si jako místo pro pobavení vybral školní jídelnu......

Britské známkobraní

10. listopadu 2012 v 10:36 | Mike |  Podmořská pošta
Meh........nemám o čem psát, nemám co dělat......mám depku. O_o
Ale to neznamená že na blog úúúúplně kašlu. Mám tu pro vás jeden spooooustu rozepsaných článků. Jenže jaksi....není čas inspirace nálada. A proč? Protože už je prakticky ZIMA. A já nesnáším zimu. Podzim sice taky nemám příliš v lásce, ale zima je už na mě příliš.

No, ale i tak je tu nějaký nový článek - o britských poštovních známkách. (nebojte, známky tu nebudou věčně, příští článek už bude zcela bezznámkový)

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)