MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Červen 2012

BEMVT - Jak šel čas....

29. června 2012 v 18:01 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Čauky lidi. Jistě (pokud jste pravidelnými návštěvníky tohoto blogu) dobře znáte můj komix BEMVT, který je kreslený podle skutečné skupinky pěti lidí. Ten ale přes prázdniny (pro někoho naštěstí, pro někoho bohužel) vycházet nebude.
Ovšem aspoň malou útěchu pro těch pár lidí, u kterých vím, že komix čtou (sice nekomentují, ale čtou), nekreslím pouze komix, kreslím i obrázky. Nejraději kreslím ty, kde jsou všichni BEMVŤÁCI vedle sebe, a tak. Bohužel nemám díky komixu moc času, a tak tyto obrázky, které mě tak baví, vznikají jen málokdy.
Zatím mám pouze tři. Z roků 2010, 2011 a 2012. BEMVT existuje sice už od roku 2009 (možná i trošku déle), ale natolik významní jsou pro mne BEMVŤÁCI až od roku 2010, kdy jsem začal s kreslením komixů a spol. už natvrdo.
Takže bez dalších zbytečných řečí - tu je trojice šampiónů. (No dobře, zní to trochu moc vznešeně, ale ta věta zní prostě skvěle.)

Pár poštovních, černobílých

27. června 2012 v 15:28 | Mike |  Fotobublání
Zdravíčko,po delší odmlce jsem zpět, a mám tu čerstvě vycvaknuté fotky. Co na nich dnes bude?
Vzhledem k mému koníčku - sbírání známek - mě napadlo pár známek (které mám víckrát, pochopitelně) obětovat, a vyfotit je. Ale ne jenom tak, ale na zahradě, na různých místech od trávy až po šňůru na prádlo.
Následně byly fotky převedeny do černobíla, a zde jsou v té finální podobě. ;-)

Kytky - lepší než blitky

17. června 2012 v 15:34 | Mike |  Fotobublání
Ahojky lidi. Nebojte, neumřel jsem. Pouze jsem byl na třídenním třídním výletě. Mńo, a to čas na blog nebyl, nené.
Ale teď jsem tu zpátky, a mám tu pár foteček našich drahých kytiček. Simsala bim, a jsou tu. Koukejte si je náležitě užít, jelikož už chci pomalu taky fotit něco jiného než jen samé kytky, keře, stromy.....Hned jak bude příležitost, nafotím něco nového, nejlépe neživého. :D


BEMVT - Tichá hrozba (film)

9. června 2012 v 20:03 | Mike |  Ostatní pulcoviny
Ahojky,mám tu pro vám něco extra - FILM BEMVT!
Ano ano ano, je to podle toho komixu, ale děj je úplně jiný. BEMVŤáci přece nemůžou prožívat jen jednu věc. Už dlouho točíme filmík na pokračování. 1. dva díly jsou již i na YouTube. A já je teď dám i sem.
Dřív než něco řeknete - ANO, je to kravina trapárna a blbost, je tam spoustu chyb.... Ale nás to prostě baví. Děláme to hlavně proto, aby jsme si jednou mohli zavzpomínat na naši skvělou pětičlenou partu Bára Eliška Michal Valča Tereza, která existuje už bezmála 4 roky. Děláme to porto, aby jsme se zabavili. Děláme to proto, že jsme prostě ulítlí (ale tak nějak zdravě).

Enjoy it. :D

Část jste už viděli,ale....

4. června 2012 v 18:30 | Mike |  Fotobublání
....ne takhle. Tyto fotky byly nafoceny vcelku nadávno,a část z nich byla použita na avatary v jednom z posledních článků. Tady ovšem jsou fotky v celku, a ne všechny jste viděli. Takže.....voalá,tu jsou mé výcvaky.


BEMVT - 10. díl

2. června 2012 v 19:04 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Čauky mňauky, je tu zase Mike se svými komixovými výplody. Tentokrát tu najdete 10. stránku mého komixu BEMVT.

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)