MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Duben 2012

Cvaky cvaky, květy taky ;-)

30. dubna 2012 v 18:51 | Mike |  Fotobublání
Hojky, i já přicházím se svou troškou do jarního mlýna, který se pomalu začíná přehřívat. Jo, vedro moc nemusím. Ale aspoň se dá víc fotit. Tím víc myslím VÍC!
V plánu mám teď asi 3 články. Z toho jeden z včerejšího výletu, ale nechci to sem dát všechno najednou. Aspoň mám něco do zásoby. :D
Tento článeček bude o výcvacích, které vznikly asi minulý týden ve.......středu? čtvrtek? No, to je jedno. nemám moc času, letím na grilování, takže teď už jenom ty fotky.


Článek o dnešním šíleném dnu + pár pokusů o portrét

27. dubna 2012 v 20:11 | Mike |  Fotobublání
Aloha, je tu nový článek. O čem? O dnešku. Co se stalo tak šíleného? Uvidíte.

Dnešek začal úplně normálně, a zdálo se, že tak bude i pokračovat. Ale né, něco se stejně stát muselo. Stalo se to tak, že mě spolužačka, se kterou jsme byli domluvení až na příští týden přemluvila k tomu, aby jsme šli natáčet (jop,natáčíme film, ale myslím, že jsem tu o tom už někdy psal). Tím ovšem odpadlo mé odpoledne (tj. jet za mamkou nakoupit, a konečně si koupit vytoužený stativ).
Ale já to vyřešil. Napsal jsem mamce do práce mail, aby mi ten stativ (měl jsem ho už vybraný) koupila, že jí pak dám peníze. Pak jsme s Terezou (tou spolužačkou) šli k počítači, poskládat pár minulých záběrů k sobě, a hned na to jsme vyběhli na zahradu natáčet.
To probíhalo v poklidu,a když bylo hotovo, šlo se zase k počítači. Pak jsme neměli co dělat, a tak jsme provětrali pár onlineher pro 2 hráče, já jsem si zase stáhnul pár písniček do mobilu....a pak přijela mamka. A víte co? Se stativem.....ANO MÁM STATIV !!!!!! (CČ)

Vzpomínky na léto - Dravci

20. dubna 2012 v 15:30 | Mike |  Fotobublání
Ahoj ahoj ahoj,máme tu další článek. Už mám zase více času protože již dozajista někde zmíněný dárak pro strejdu k 50. narozeninám už konečně máme hotový. Ale k věci. Máme tu další článek z před dobou přerušené série "Vzpomínky na léto". Čirou náhodou jsem totiž narazil na fotky,které tu ještě nejsou a podle mého názoru by tu být měly. :)
Jedná se o fotky z Českého Šternberku,kde jsme se stavili na cestě z Vysočiny domů. Je to moc pěkný hrad a má zajímavou historii. Nachomýtnul jsem se k přehlídce dravců,a foťák byl hned venku z pouzdra. Pár fotek jsem vycvaknul,a tady jsou.......

1. na první fotce je můj oblíbený dravec - poštolka.

Hody hody bublivody

13. dubna 2012 v 16:53 | Mike |  Fotobublání
Čáu lidi,dodatečné přání Veselých Velikonoc je vám asi k ničemu,co? Ale nebojte se,je tu ještě něco. O již zmiňované Velikonoce jsem obešel jen pár domků,k nimž mě mamka dovezla autem (ty domky totiž byly v okolních vesnicích,ne u nás).
U jednoho z těchto pár vyvolených objektů nás pohostili džusem(vlastně jenom mě,mamka měla čaj) s bublinkama. Mé fotografické Já se rozjařilo - BUBLINKÝÝÝ!
Ano,uznávám,fotky jsou asi trochu o ničem. Přece jen, kvalita není úplně dokonalá. Ale mě se to prostě zamlouvalo a na blogu to mít tak nějak chci. Nevím sice proč,ale chci.
Jo,a co se týče úpravy fotek,nelekněte se. Ty poslední 2 fotky jsou jen úlety,které jsem chtěl v Gimpu zkusit - už dlouho mě lákala možnost obarvování - ale myslím,že bublinky asi nebyl nejlepší nápad pro první pokusy. Vypadá to jako podivně natištěné omalovánky s předvybarvenou částí....jestli se to někomu líbit nebude,chápu - stejně asi jen tak něco podobnýho dělat nebudu,jen mi to napište do komentů,já vás neukousnu - a pokud se to někomu líbit bude,má holt trošku jinej styl než já,ale asi to pochopím taky.
A hodnotnější články s hodnotnějšíma fotkama asi budou přibývat tak za......pár dní. Nemám totiž tak moc času,jelikož vytrvale pracujeme na dárku pro strejdu,který slaví kulatiny a chceme, aby to bylo perfektní. ;-D
Wow.......nějak jsem se rozepsal.......no nic,radši sem dám fotky, než tady napíšu 8. díl Harryho Pottera s přídavky.Dvě města a jedna louka

6. dubna 2012 v 12:14 | Mike |  Fotobublání
Zdá se,že tento týden přichází vhod můj fotoarchiv (tj. miliony nevkusně roztřízených složek). Venku totiž není ani stopa po sluníčku, a ano,je mi blbě. Už dva tejdny je mi blbě. Furt kašlám, chrchlám, mám ucpanej nos, semtam nějaká ta teplotka. No,ale to je vedlejší. Na blog se díky absenci sluníčka a přítomnosti bacilů dostávají fotky z léta minulého roku (zase). Konkrétně z města Bechyně, jedné z mnoha luk blízko Hluboké nad Vltavou,a i z tohoto města jako takového (ano,na Hluboké je ten zámek,kde se natáčela Pyšná princezna). Dřív jsme tam bydleli, a jezdíme tam občas za známýma.....je tam teda moc hezky. :-)

1. - Takže....toto je střecha jednoho z domů v Bechyni.


Fotky,které už možná znáte

3. dubna 2012 v 19:31 | Mike |  Fotobublání
Čauky,jakuž jste možná zaznamenali,stal jsem se členem Autorského klubu. Je to super pocit a tak,ale tenhle článek nepíšu jen kvůli tomu - dneska to bude o fotografiích,které někteří z vás už možná viděli.....A kde? V galerii nezveřejněných fotek.
Tato galerie se mi zprvu zdála jako dobrý nápad,nicméně se mi neosvědčila.Takže ji tímto ruším,ale ty nejlepší fotky zanechám v tomto článku. Konkrétně fotky z Českého Krumlova 2011. Možná se vám to líbit nebude a budete si říkat "Tak proč je dával do nezveřejněných když je pak zveřejňuje". Ale na tohlemám odpověď - Myslel jsem si,že je sem frknu a bude.Jenže časem se mi hrozně zalíbily. Vím že samochvála smrdí,ale tyhle fotky prostě zbožňuju (hlavně tu lampu,svítilnu či jak se tomu nadává). Neříkám že se musí nutně líbit i vám všem,co na můj blog chodíte,ale nemůžu ty chudinky nechat bez zveřejnění v článku.


BEMVT - 8. stránka

1. dubna 2012 v 11:12 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Zdravím vás na 1. Apríla. Ne,nebojte,žádné žertíky zde dnes nebudou. Takovéhle věci mě vážně neberou. Dnes tu přidám pouze osmý díl komixu.......hmmm možná bych mohl začít psát ke komixu delší články,co?

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)