MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

1. března se koná můj konec

22. února 2012 v 16:57 | Mike |  Račí upozornění
Nazdárek lidi,mám pro vás nové zprávy. Jsem dost naštvanej. Souvisí to s mým "velkým úspěchem" - Moje básnička (pohádka) vyjde v knížce. Jak se to stalo? Jde o to,že naše škola se účastní nějakého ekoprojektu a o ekologické praktiky nám byl zadán úkol vymyslet pohádku do soutěže. Soutěž je o tom,jestli vaši pohádku vyberou do knížky "Třídilky" která bude vydána pro mateřské školky. Více informací je zde.
Tak na tom by nebylo nic špatného - pohádka-básnička bude v knížce,která bude mrňouse informovat o ekologii. To se mi zdá fajn,ale tu básničku jsme dělali 2 - já a spolužačka. 80% je sice moje práce,kreslil jsem i ilustrace, ale jí nemůžu upřít,že si s tím práci taky dala. Jenže její kámoška byla furt s ní a tak si vynutila spoluautorství. My byli proti,ale za našimi zády překecala učitelku.

Tak,a teď k 1. březnu - 1. března bude křest knížky,a to sice na Kladně. A my jakožto vybraní z 542 pohádek (do knížky jich putuje 14) jsme pozvaní. Souvisí to i s vyhlášením soutěže. Pohádky totiž byly ještě hodnoceny v kategorii textu a v kategorii ilustrací. Tak se uvidí,jak to dopadne. To ale není to blbý. Blbý je to,že tam asi pojedu sám. Spolužačka-spoluautorka nemůže,a ani naše "pomocnice" tam nejspíš nedorazí. Takže jsem v tom až po uši,jsem totiž docela.....trématik? nebo jak se tomu říká?
A jestli mě tam mamka nehodí - jako že nehodí,bude v práci - pojedu tam s naší "skvělou" ředitelkou. Tak mi prosím držte palce,ať to ve zdraví přežiju.
(EDIT - 22. 2. 2012: Právě jsem zjistil,že si mamka asi vezme dovolenou a hodí mě tam sama. Ještě že aspoň něco pozitivního)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)