MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Únor 2012

Kafemlejnek

25. února 2012 v 10:30 | Mike |  Fotobublání
Ahojky,dnes to bude o kafemlejnku,který už u nás pár let stál na poličce. Líbil se mi,a dnes ráno mi posloužil jako model. Fotky jsou upravené do černobíla - přišly mi tak lepší.
Dnes také zprovozním galerii nezveřejněných fotek. Proč nezveřejněných? Protože ty zveřejněné si tu můžete najít,a já nemůžu ke všem mým fotkám napsat nějaký článek,to opravdu nezvládnu. OK,info je hotovo,půjde se na foto. (Hele,to se rýmovalo....aspoň myslím.)


1. března se koná můj konec

22. února 2012 v 16:57 | Mike |  Račí upozornění
Nazdárek lidi,mám pro vás nové zprávy. Jsem dost naštvanej. Souvisí to s mým "velkým úspěchem" - Moje básnička (pohádka) vyjde v knížce. Jak se to stalo? Jde o to,že naše škola se účastní nějakého ekoprojektu a o ekologické praktiky nám byl zadán úkol vymyslet pohádku do soutěže. Soutěž je o tom,jestli vaši pohádku vyberou do knížky "Třídilky" která bude vydána pro mateřské školky. Více informací je zde.
Tak na tom by nebylo nic špatného - pohádka-básnička bude v knížce,která bude mrňouse informovat o ekologii. To se mi zdá fajn,ale tu básničku jsme dělali 2 - já a spolužačka. 80% je sice moje práce,kreslil jsem i ilustrace, ale jí nemůžu upřít,že si s tím práci taky dala. Jenže její kámoška byla furt s ní a tak si vynutila spoluautorství. My byli proti,ale za našimi zády překecala učitelku.

Tak,a teď k 1. březnu - 1. března bude křest knížky,a to sice na Kladně. A my jakožto vybraní z 542 pohádek (do knížky jich putuje 14) jsme pozvaní. Souvisí to i s vyhlášením soutěže. Pohádky totiž byly ještě hodnoceny v kategorii textu a v kategorii ilustrací. Tak se uvidí,jak to dopadne. To ale není to blbý. Blbý je to,že tam asi pojedu sám. Spolužačka-spoluautorka nemůže,a ani naše "pomocnice" tam nejspíš nedorazí. Takže jsem v tom až po uši,jsem totiž docela.....trématik? nebo jak se tomu říká?
A jestli mě tam mamka nehodí - jako že nehodí,bude v práci - pojedu tam s naší "skvělou" ředitelkou. Tak mi prosím držte palce,ať to ve zdraví přežiju.
(EDIT - 22. 2. 2012: Právě jsem zjistil,že si mamka asi vezme dovolenou a hodí mě tam sama. Ještě že aspoň něco pozitivního)

Fotosraz - 3. část aneb Ptáci a kyvadlo

19. února 2012 v 13:01 | Mike |  Fotobublání
Zdravím vás, a omlouvám se za neaktivitu. Důvodem bylo sepisování scénáře na školní akademii. Jako vždy to naše třída mistrně hodila na mě. :-/
Ale teď k fotkám. Myslím,že tímhle článkem dokumentace srazu skončí,všem to už snad pro představu stačilo.
Po focení architektury jsme se přesunuli ke Kyvadlu na Letnou....cestou vzniklo dost fotek - vybírám jen ty nejpovedenější. Poslední 2 fotky jsou od Kyvadla,zbytek z nábřeží.


BEMVT - 6. stránka

9. února 2012 v 18:43 | Mike |  Šupinaté kresbičky
Nojó,pro samé fotky z fotosrazu jsem zapomněl zveřejnit 6. stránku komixu. Tak aspoň takhle - trochu opožděně.


Fotozraz - 2. část aneb Nějaké ty sochy a stavby

3. února 2012 v 11:50 | Mike |  Fotobublání
Tak,a je tu druhá část fotosrazu - Architektura a spol. nafocená při cestě od holubů na Letnou.


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)