MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Budoucnost.......hmmmm......

28. května 2011 v 14:52 | Mike |  Žabí výkvaky
Budoucnost jako téma týdne jo? Mňo.....

Já tedy ani nevím,jestli je dobré o budoucnosti nějak extra uvažovat.OK,hrubý obrysy a přání jako "Chci být hercem" nebo "Chci potkat šmouly" jsou podle mě úplně normální,a prakticky by se dalo říct,že i užitečné........
Nicméně POZOR abychom neustálým přemýšlením o budoucnosti nepromarnili současnost.Co přijde,to přijde,s tím nic nenaděláš........pokud se tedy neumíš pohybovat v čase.

Lepší je přemýšlet o minulosti...........častokrát třeba ani nechápete jak a proč se něco stalo.I já kolikrát nemůžu pochopit,jak jsem se dostal tam a tam,jak se mi najednou,z ničeho nic mohlo do ruky dostat to a to,nebo jak je možné,že jsem měl takovou kliku.
Ale ani s tím to nepřehánějte.

Postě podle mě,je nejlepší občas popřemýšlet o minulosti,občas o budoucnosti,ale přitom žít přítomností,protože jinak se o plno věcí ochudíte.

Mike
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kartarkanaty kartarkanaty | Web | 28. května 2011 v 15:56 | Reagovat

Nic nám do života nepřichází samo od sebe. Budoucnost si tvoříme sami. Žít přítomných okamžikem vyžaduje převzít odpovědnost za svůj život. Nesvalovat věci budoucí na druhé ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)