MIKEHO ŘEKA - POZOR, ČASTÉ FOTOPOVODNĚ

Duben 2011

Můj foťák a takové ty přírodní věcičky

29. dubna 2011 v 13:58 | Mike |  Fotobublání
Tak jsem se k něčemu konečně dokopal.Dneska přináším opět nějaké fotky.Badmintonové uvažování

21. dubna 2011 v 20:08 | Mike |  Žabí výkvaky
Tak se opět hlásím.Dnes se bude uvažovat o badmintonu.Důvod mého uvažování o badmintonu je ten,že jsme dnes s mamkou letos poprvé provětrali badmintonové rakety a míček.Náš letošní rekord je stanoven na 95 odehrání.Myslím že na první letošní hraní "badboše" to ujde.Čekal jsem,že budeme mít po zimní odmlce rekord maximálně 30....a ono né. xD

Takže k uvažování.......Kde vůbec vznikl badminton?Já vím,na netu se to určitě najít dá,jenže mě takový věci nebaví.Redši si vytvořím vlastní názor.Takže se podívejme na to slovo BADMINTON.Ten název by už napovědět mohl,ne? Pro ty co neví...BADMinton.....nó,přidáme a,a vznikne BADMA.Která země vás napadá? Žádná? Nebo snad přece? Áno,BARMA.Takže badminton mohl podle názvu vzniknout na Barmě,jenomže baRminron se jim zdálo blbý,překomolili to na baDminton.........Tak to snad dává smysl,né?

Mike (kdo jiný,že ano xD)

Minutovky v PFku

14. dubna 2011 v 16:06 | Mike |  Šupinaté kreslení na kompu
Dnes neočekávejte něco extra jo? Tady totiž uskladním své barevné patlanice z Photofiltru.Tady jsem se nevykresloval,ale zkoušel ostrost,barevný nádech,zesvětlení a ztmavení atd.

Jo,a ještě je tu zpráva pro ty,co jsou zklamáni že dnes nic lepšího nepřibyde mám zprávu že PŘIBYDE.Dnes totiž ještě očekávejte fotky jednoho druhu hmyzu (nebojte,žádní pavouci).Mám totiž plnou hmyzáků nafocenejch,jenže tady na blogu byly akorát tak včely a pavouci z garáže......

Takže kdo chce vidět BARVY,nechť klikne na celý článek.

V stínu kapradiny spal........pes

10. dubna 2011 v 14:51 | Mike |  Fotobublání
Tak,přináším opět nějaké fotky.Dnes ale budou jen tři.První je ze středy a ty ostatní dvě z pátku.

A jak název článku napovídá........bude se jednat o kapradí a psa.

Mé oblíbené stránky

10. dubna 2011 v 13:40 | Mike |  Račí upozornění
Možná jste si všimli,že se dnes v menu objevily i Oblíbené stránky.......Proč jsou mé oblíbené? To vysvětlím v tomto článku....ale bacha,dnes se mi moc rozepisovat nechce.

Juin - Hezky kreslí,názoruje atd.
Wraithomilka Nass - Má krásné fotky,obrázky,a.....zajímavý způsob psaní. (mě to tak přijde)
Corniana - Je to zkrátka origoš blog.
Luciaaas - Ani nevím,co se mi nejvíc líbí.....asi tak + - všechno........a blog má takový pohodový design.
Malé chlupaté stvoření - Přijde mi takové otevřené,pohodové,vztřícné,a jinak sympatické. :-)
Werika - Její kresby jsou.....úžasné,a názory o nic horší.
hanaska - Má prostě nádherné,přenádherné fotky. ♥ ♥ ♥
Folmíci - Jako jediná OS nejsou blog,ale web.Supek komix,a vůbec všechno.

Kdepak žijí čerti?

8. dubna 2011 v 16:37 | Mike |  Žabí výkvaky
To byla první otázka,která mě na toto téma týdne napadla.A nějak přesně - když se zamyslím - na ní neumím odpovědět.

Já tedy nevím,do jaké rubriky tento článek zařadit.....youpiyou,mám to,tak založím novou. *ukládá tento článek do rozepsaných*

OK,je tu nová rubrika - "Mike uvažuje".......Ale zpět k čertům.Opravdu nevím.Jsou zmínky o čertech,kteří žijí v okolí sopek.Také se mluví o čertech,kteří žijí na pekelné straně nebe.A pak tu je například i PEKLO,které je POD ZEMÍ.Co dává největší smysl? Ano třetí možnost (aspoň podle mě).Protože a jelikož v pekle je co? Vedro až na chcípnutí.A co je pod zemí?Zemské jádro,ano.Takže pokud pomineme vše ostatní zbyde.......zemské jádro.Jo,čerti určitě žijí v zemském jádru.To jsem génius co? Takže pro ty co to nepochopili,došel jsem k závěru,že peklo,je vlastně zemské jádro. A nechci slyšet ty našprtance,co říkají že čerti neexistují ano?

Něco z Lán

3. dubna 2011 v 15:24 | Mike |  Fotobublání
Tak co? Čekali jste nějaký opožděný aprílový vtípek? Pardon,ale nějak na toto nejsem..........No ale přece jen vám něco přináším.Bydlím totiž na Lánech (vesnice nedaleko Nového Strašecí),a to, co naleznete v Celém Článku budou fotky........................fotky Lánů (respektive různých míst Lánů,samozřejmě).

OK,nějaký úvod to plus mínus má,nastoupí tedy fotky.Jsou teda z různých roků a ročních období,ale to snad (doufám) vadit nebude.


Medaile "za věrnost" od správců rubriky "Fotíme na Téma týdne" na blogu Autorského Klubu. :-)A ještě jedno ocenění, tentokráte z rubriky "Uhádnete blogera?". :-)